Lider Bezpieczeństwa Sanitarnego

Małopolski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny, w związku z rozpoczęciem nowego projektu pt. Lider Bezpieczeństwa Sanitarnego przedstawia najważniejsze informacje o projekcie.

Projekt skierowany jest do podmiotów prowadzących baseny, zakłady żywienia zbiorowego oraz obiekty świadczące usługi noclegowe na terenie województwa małopolskiego. Realizowany jest przez organizacje zrzeszające przedsiębiorców (Organizator Projektu)

  • Krakowską Kongregację Kupiecką,
  • Lożę Małopolską Business Centre Club,
  • Małopolską Izbę Hotelarską GREMIUM,
  • Małopolską Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości,
  • Małopolski Związek Pracodawców Lewiatan,
  • Stowarzyszenie Małopolskich Kucharzy i Cukierników

przy współpracy z Państwową Inspekcją Sanitarną Województwa Małopolskiego, pod patronatem Wojewody Małopolskiego.

Zamierzeniem Projektu jest stworzenie świadomego mechanizmu samokontroli w zakresie przepisów sanitarno-higienicznych wśród przedsiębiorców oraz wyróżnienie podmiotów spełniających kryteria wymagania sanitarno-higieniczne.

Rating rozumiany jest jako ocena przyznawana przez Kapitułę (wyłonioną spośród organizacji przedsiębiorców) na podstawie kontroli przeprowadzanych przez Państwową Inspekcję Sanitarną. Ocena podmiotu odbywa się zgodnie z określoną i przyjętą przez Organizatora Projektu procedurą, obejmującą kryteria dla wszystkich uczestników. Ocena będzie mieć formę symbolu kryształu przyznawanego podmiotowi i będzie podawana do publicznej wiadomości.

Szczegółowe informacje o projekcie znajdują się na stronie

www.bezpieczenstwosanitarne.pl

Kontakt

Dziennik Podawczy
tel. centrala:
(12) 644-91-33,
(12) 644-93-72,
(12) 644-99-64,
(12) 684-40-35,
(12) 684-40-99;
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

2017  Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krakowie